UTG RG-FL27KC Sporting Type Keymod Offset Flashlight Ring Mount
销售价格
R 432
正常价格
R 573
您保存
25%
税费和运费在结账时计算
16 有现货,可随时发货
Description
Features:
This UTG ring mount has aircraft Grade Aluminum Construction with a Matte Black Anodized Finish
Low Profile, Compact, and also Lightweight 3.47″ in length and weighs only 3 oz.
Comes with 2 Polymer Inserts to Accept 27mm, 25.4mm (1″), or 20mm Flashlight Tube Diameters
Specifications:
Material: Aluminum
Overall Weight: 3.0 oz
Pieces: 1
Rail Type: Keymod
Length: 3.47 inch
Width: 1.31 inch
Height: 2.06 inch
Inner Diameter: 0.77 ~ 1.07 inch
Check Out Our Other UTG products!
Warranty
Warranty
Reviews
Shipping
South Africa: 1-3 Days
Free Shipping Over R2000
Shipping From R60
International: 2-5 Days
GUNMANSA BLANK GUN Retay Mod 92 Black Blank/Pepper Gun (Semi Auto|15+1|9mm PAK) - GSA
BLANK GUNS
GUNMANSA Snowpeak B2 Air Rifle Combo (Break Barrel|500 FPS|7.5J|109cm|2.8kg|4.5mm)
AIR GUNS
GUNMANSA 200m Night Vision Scope With Wide Angle Screen 1280x800
SCOPES
GUNMANSA GAS GUN Ballistic 12g CO2 Gas Canister
AIRSOFT GUNS
GUNMANSA Crosman Pioneer Airbow BABPNBX
CROSSBOWS
GAS GUNS
PAINTBALL GUNS
TACTICAL GEAR
GUNMANSA Soft Armour Level 2/3A Dyneema X2
BULLET PROOF VEST
GUNMANSA Victorinox Mini Screwdriver VA.3643
KNIVES
HOLSTERS GUNMANSA
HOLSTERS
MAGAZINES
GUNMANSA V-SPORT EXTRA LOUD 9mm P.A.K BLANK CARTRIDGES (50) Ammo
AMMUNITION | CANISTERS
GUNMANSA Man Kung 3pc 4 Blade Broadhead Arrowhead MK-4BAL
ARCHERY
GUNMANSA Spyder Victor Paintball Gun Combo (Semi Auto|CO2|HOP|350 FPS|28J|.68 CAL) - GSA
COMBOS
GUNMANSA Gel Blaster – 10 000 Gellies Refill Pack – Blue – GS-1001-BL
OTHER GUNS
GUNMANSA Everki EKP119, Backpack case, 40.6 cm (16"), 1.5 kg