Acer EXO14-71-796W 14in WUXGA Notebook
销售价格
R 17,809
正常价格
R 21,096
您保存
16%
税费和运费在结账时计算
库存仅剩 1!
Description
Acer EXO14-71-796W Intel Core Ultra 7 Processor 155H 14in WUXGA IPS UMA No External Video Memory 16 GB DDR5 Memory 512GB PCIe NVMe SSD Micro SD Card Reader Wi-Fi6+BT 2x2 AX+BT 2MP Camera 55Wh Li-ion Battery 65W TypeC Adapter 3 Year Onsite Warranty Windows 11 Pro
Warranty
Warranty
Reviews
Shipping
South Africa: 1-3 Days
Free Shipping Over R2000
Shipping From R60
International: 2-5 Days
COMPUTERS
GUNMANSA Antec VCX300 ARGB ATX Gaming Chassis
GAMING
GUNMANSA SEAGATE 12TB HDD NAS IronWolf 3.5 Size SATA
STORAGE
GUNMANSA GIZZU 2000A Jump Starter 16000mAh - Black
POWER SOLUTIONS
NOTEBOOKS
GUNMANSA Brother Brother DCP-T430W 3-in-1 Ink Tank Printer (3YR / 30 000 Page Carry In Warranty)
PRINTERS
POINT OF SALE
GUNMANSA GENATA PoE to DC Splitter (802.3af to 12V 1.6A) Part No: NW139-3
NETWORKING
GUNMANSA Gizzu 1080P DisplayPort to VGA Cable 1.8m Poly
CABLES
GUNMANSA ASUS MHS11 Monitor Stand - Ergonomic stand; Tilt; Swivel; Pivot; Height adjustments; VESA 100x100mm Compatible
MONITORS
GUNMANSA Samsung Display 105" Professional Display - Ultra-slim design  Resolution: 5120x2160 (21:9)  UHD 5K  24/7 Usage  500nit Brightness  Build-in Speakers 10W x 4  Haze 25%  16GB SSD  Wi-Fi & BT  SoC Media Player: SSSP 10  Portrait & Landscape  Auto Level  IP5X  Samsung KN...