G&G CMF-16 - EGC-16P-F16-BNB-NCM
판매 가격
R 6,265
정가
R 7,980
당신은 저장
21%
체크아웃 시 계산된 세금 및 배송비
재고가 2만 남았습니다!
Description
Description
Featuring a G2 gearbox with 8mm ball bearings, this rifle ensures smooth and reliable operation, even under the most demanding conditions. The electronic trigger and MOSFET technology provide responsive and precise firing, giving you the confidence to take on any challenge.
With an inner barrel length of 320mm and an overall length of 738mm, the CMF-16 strikes the perfect balance between accuracy and maneuverability. The included 450-round magazine provides ample firepower to keep you in the fight, while the manageable weight of 2510g allows for easy handling on the field.
Specifications:
738mm                            2510g                              320 mm                       450Rounds              G2 Gearbox only 8mm ball bearing
Warranty
Warranty
Reviews
Shipping
South Africa: 1-3 Days
Free Shipping Over R2000
Shipping From R60
International: 2-5 Days
GUNMANSA BLANK GUN Retay Mod 92 Black Blank/Pepper Gun (Semi Auto|15+1|9mm PAK) - GSA
BLANK GUNS
GUNMANSA Snowpeak B2 Air Rifle Combo (Break Barrel|500 FPS|7.5J|109cm|2.8kg|4.5mm)
AIR GUNS
GUNMANSA 200m Night Vision Scope With Wide Angle Screen 1280x800
SCOPES
GUNMANSA GAS GUN Ballistic 12g CO2 Gas Canister
AIRSOFT GUNS
GUNMANSA Crosman Pioneer Airbow BABPNBX
CROSSBOWS
GAS GUNS
PAINTBALL GUNS
TACTICAL GEAR
GUNMANSA Soft Armour Level 2/3A Dyneema X2
BULLET PROOF VEST
GUNMANSA Victorinox Mini Screwdriver VA.3643
KNIVES
HOLSTERS GUNMANSA
HOLSTERS
MAGAZINES
GUNMANSA V-SPORT EXTRA LOUD 9mm P.A.K BLANK CARTRIDGES (50) Ammo
AMMUNITION | CANISTERS
GUNMANSA Man Kung 3pc 4 Blade Broadhead Arrowhead MK-4BAL
ARCHERY
GUNMANSA Spyder Victor Paintball Gun Combo (Semi Auto|CO2|HOP|350 FPS|28J|.68 CAL) - GSA
COMBOS
GUNMANSA Gel Blaster – 10 000 Gellies Refill Pack – Blue – GS-1001-BL
OTHER GUNS
GUNMANSA Everki EKP119, Backpack case, 40.6 cm (16"), 1.5 kg