Corsair CO-9051005-WW, Fan, 12 cm
Verkaufspreis
R 962
Regulärer Preis
R 1,199
Du sparst
20%
Steuern und Versandkosten werden an der Kasse berechnet
10 auf Lager und versandbereit
Description
Specifications;
Design
Product colour White
Illumination colour Multi
Number of fans 1
Illumination LED Y
Number of LEDs 34
Weight & dimensions
Fan dimensions (W x D x H) 120 x 120 x 25
Performance
Type Fan
Fan diameter 120
Rotational speed (max) 2400
Pulse-width modulation (PWM) support Y
Quantity per pack 1
Suitable location Computer case
Maximum airflow 63.1
Fan static pressure 3.8
Rotational speed (min) 480
Warranty
Warranty
Reviews
Shipping
South Africa: 1-3 Days
Free Shipping Over R2000
Shipping From R60
International: 2-5 Days
COMPUTERS
GUNMANSA Antec VCX300 ARGB ATX Gaming Chassis
GAMING
GUNMANSA SEAGATE 12TB HDD NAS IronWolf 3.5 Size SATA
STORAGE
GUNMANSA GIZZU 2000A Jump Starter 16000mAh - Black
POWER SOLUTIONS
NOTEBOOKS
GUNMANSA Brother Brother DCP-T430W 3-in-1 Ink Tank Printer (3YR / 30 000 Page Carry In Warranty)
PRINTERS
POINT OF SALE
GUNMANSA GENATA PoE to DC Splitter (802.3af to 12V 1.6A) Part No: NW139-3
NETWORKING
GUNMANSA Gizzu 1080P DisplayPort to VGA Cable 1.8m Poly
CABLES
GUNMANSA ASUS MHS11 Monitor Stand - Ergonomic stand; Tilt; Swivel; Pivot; Height adjustments; VESA 100x100mm Compatible
MONITORS
GUNMANSA Samsung Display 105" Professional Display - Ultra-slim design  Resolution: 5120x2160 (21:9)  UHD 5K  24/7 Usage  500nit Brightness  Build-in Speakers 10W x 4  Haze 25%  16GB SSD  Wi-Fi & BT  SoC Media Player: SSSP 10  Portrait & Landscape  Auto Level  IP5X  Samsung KN...